روسیه ادعای ضدایرانی نتانیاهو را رد کرد

1396/6/2   11:19:39

برای آشنایی بیشتر با دال های مجوف بتنی و تهیه‌ی آن‌ها با وب‌سایت پلی بوت همراه باشید. با گسترش روزافزون تکنلوژی تمام ابعاد زندگی انسان دچار تغییر شده است. صنعت ساختمان نیز یکی از صنایعی است که دچار تغییرات فراوان شده است. یکی از تغییرات شگرف ایجاد شده در این صنعت استفاده از دال های مجوف بتنی می‌باشد.
دال های مجوف بتنی ترکیباتی از میلگرد، بتن و قالب‌های مخصوص پلی پروپلین هستند و در سقف‌ها و فنداسیون‌ها کاربرد دارد. این دال ها مستقیما روی تیر قرار می‌گیرند. در دال های مجوف بتنی دال‌ها مستقیم روی تیر قرار می‌گیرند. در این دال‌ها تیرهای فرعی و متعامد بسیار بیشتر از دال‌های معمولی هستند. این ویژگی باعث افزایش دهانه و کاهش ضخامت دال می‌شود.
مخترع دال‌های مجوف بتنی کمپانی bubbledeck می‌باشد. از مهم‌ترین ویژگی‌های استفاده از این دال‌ها ایجاد سطحی بسیار محکم و صاف است. مواد به وجود آورنده دال‌ها عبارتند از بتن، میلگرد و قالب. برای بستن این دال‌ها ابتدا می‌بایست قالب را در زیر دال بست. سپس می‌بایست پنل‌های بالبدک را چید. در مرحله بعد باید آرماتورهای دوخت را اجرا نمود. بعد از آن باید بتن ریزی نمود و در مرحله آخر باید قالب‌ها را باز کرد.
از مهم‌ترین مزیت‌های دال‌های مجوف بتنی قابلیت باربری بسیار زیاد آن است. همچنین استفاده از این دال‌ها باعث می‌شود نیروی ناشی از زلزله به ساختمان کاهش پیدا کند. حذف ستون‌های اضافی و افزایش مکان و پارکینگ نیز از مزایای دیگر استفاده از دال‌های مجوف بتونی است. استفاده از این دال‌ها امکان قالب‌بندی با روش‌های معمولی را فراهم می‌سازد. مقاومت در برابر آتش‌سوزی یکی دیگر از مزایای استفاده از این دال‌هاست.
وب‌سایت پلی بوت به منظور سهولت تهیه‌ی دال‌های مجوف بتنی برای شما عزیزان طراحی و ارائه شده است. برای تهیه‌ی انواع دال‌ها با مناسب‌ترین قیمت‌ها و بالاترین کیفیت‌ها همین حالا از طریق منوی تماس با ما برای تهیه‌ی این محصول اقدام نمایید. 

;