سقف یوبوت

1396/8/21   10:6:24

سقف یوبوت

شاید شما هم نام یوبوت را تا کنون شنیده باشید. در این مقاله قصد داریم تا درباره سقف یوبوت اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه دهیم. هماهنگونه که می‌دانید با به روز شدن تکنولوژی در صنعت ساختمان، استفاده از ابزارهای جدید همچون سقف یوبوت در ساختمان‌های جدید بسیار افزایش یافته است. سقف یوبوت محصولی پلیمری است که به منظور سبک شدن سقف‌ها طراحی شده است. البته از یوبوت در پی‌های بتنی نیز استفاده می‌شود.

در برخی از ساختمان‌ها، مخصوصا ساختمان‌های با تعداد طبقات بالا به منظور جلوگیری از تغییر شکل سقف نیاز است تا سقف به گونه‌ای سخت طراحی شود. در این موارد استفاده از دال‌های مجوف بتنی به دلیل سختی بسیار بالا همواره مورد توجه سازندگان و مهندسان محترم قرار داشته است.


سقف یوبوت

استفاده از سقف یوبوت علاوه بر سختی بسیار مناسب آن مزایای دیگری دارد که از جمله آنها می‌توان به مواردی همچون صرفه جویی در هزینه، مقاومت بیشتر در مقابل زلزله، عایق حرارت، ایجاد دهانه‌های بزرگ‌تر و... اشاره کرد. علاوه بر این مزایاهای ذکر شده مزایای فنی بسیاری نیز در استفاده از سقف یوبوت وجود دارد. از جمله کاهش تعداد ستون‌ها، ایمنی بالاتر، توزیع مناسب نیرو در ساختمان و...

برای دریافت مشاوره در خصوص چگونگی استفاده از این گونه سقف‌ها و اقدام برای خرید آن به ارزان‌ترین قیمت موجود در بازار به همراه خدمات پس از فروش بسیار شفاف و قابل اتکا کافیست از طریق منوی تماس با ما، با کارشناسان خبره ما در این حوزه تماس حاصل نمایید. همچنین سقف یوبوت در شیراز و برای اهالی محترم این شهر و استان فارس با مزایای ویژه ارائه خواهد شد. این اطمینان را به شما می‌دهیم که با به کار گیری این سقف‌ها و دال‌های مجوف بتنی، ساختمان‌هایی بسیار محکم‌تر، بسیار زیباتر و بسیار مدرن‌تر خواهید ساخت و این امر می‌تواند تاثیر به‌سزایی در امر قیمت‌گذاری و فروش ساختمان‌های شما داشته باشد.

تگ‌ها: سقف یوبوت، سقف یوبوت در شیراز، دال مجوف بتنی

;