قالب یوبوت

1396/8/30   12:31:27

قالب یوبوت


همان طور که احتمالا خیلی از شما عزیزان می‌دانید استفاده از قالب یوبوت و دال مجوف از سال 1388 آغاز شد و از آن زمان تا کنون در ساختمان‌ها و بناهای بسیاری از قالب یوبوت استفاده می‌شود. اولین قالب یوبوت های ساخته شده در ایران با ابعاد 52 در 52 سانتی متر ساخته شده بودند.

قالب یوبوت از جنس پلی پروپلین می‌باشد و به وسیله‌ی دستگاه تزریق پلاستیک تولید می‌شود. با استفاده از این قالب‌ها بتون اضافی استفاده شده در سقف حذف می‌شود و این به معنی سبک‌تر شدن سقف و همچنین صرفه جویی در هزینه ها و البته کمک به استحکام بیشتر در مقابل زلزه می‌باشد.

البته که استفاده از مصالح ساختمانی جدید و همگام به تکنولوژی مزایای بسیار زیادی برای ساختمان‌ها خواهند داشت. مقاومت بیشتر، وزن کمتر، استحکام بیشتر، مقاومت بیشتر در مقابل زلزله و آتش سوزی، و بسیاری مزایای دیگر همه از مواردی هستند که نصیب استفاده کنندگان از این سقف‌ها خواهند شد.

البته این قالب‌ها دارای انواع مختلفی هستند. از جمله انواع مختلف قالب‌های یوبو ت می‌توان به قالب تک، قالب دوبل، قالب اصلاح شده و قالب پلی استایرن اشاره کرد. شما عزیزان به فراخور نیاز خود می‌توانید از هر کدام از این قالب‌ها استفاده نمایید. خبر خوب برای شما این است که تمامی این نوع قالب‌ها را می‌توانید از شرکت پلی بوت تهیه نمایید.


قالب یوبوت

شرکت پلی بوت با چندین سال سابقه در حوزه ارائه خدمات مربوط به ساختمان و مصالح ساختمانی بهترین همراه برای شما به منظور تهیه قالب یوبوت، دالمجوف و کلیه مصالح ساختمانی و همچنین ارائه مشاوره‌های تخصصی و خدمات پس از فروش بوده و همواره در کنار شماست.

برای تهیه‌ی قالب یوبوت همین حالا از طریق منوی تماس با ما با کارشناسان ما تماس بگیرید و علاوه بر دریافت مشاوره های لازم اقدامات مربوط به خرید قالب یوبوت را انجام دهید. زمان را از دست ندهید همین حالا با ما تماس بگیرید.

;