پانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان

1396/6/2   11:53:44

دال مجوف پلی بوت ابزاری برای ساخت راحت‌تر و مقاوم‌تر سازه‌هایی همچون سقف‌ها می‌باشد. استفاده از دال مجوف پلی بوت بسیار کم‌هزینه‌تر و از نظر مقاومت مقاوم‌تر از سازه‌های سنتی مورد استفاده می‌باشد. از جمله مزایای این نوع دال‌ها می‌توان به باربری آسان، حذف ستون‌های اضافی، قالب‌بندی با روش‌های معمولی و مقاومت در برابر نیروهای ناشی از زلزله اشاره کرد.
دال مجوف پلی بوت دارای سطحی صاف و محکم می‌باشد که از مواد اولیه میلگرد، بتن و قالب تهیه شده است. این دال‌ها علاوه بر سقف‌ها در فنداسیون‌ها نیز کاربرد دارند. یکی از مهم‌ترین مزیت استفاده از این ابزار قدرتمند افزایش جای پارکینگ به جهت حذف ستون‌های اضافی می‌باشد. همچنین سازه‌های اینچنینی در مقابل آتش‌سوزی بسیار مقاوم هستند. 
شرکت پلی بوت با سال‌ها تجربه در حوزه فروش دال مجوف پلی بوت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد. شما می‌توانید با یک تماس با مشاوران ما صحبت کرده و به ساده‌ترین روش دال مجوف مورد نیاز خود را تهیه نمایید.
برای تماس با مشاوران مجرب ما کافیست از طریق منوی تماس با ما یکی از راه‌های تماس اعم از شماره تلفن، پست الکترونیکی و یا آدرس پستی را برگزیده و برای تماس مورد استفاده قرار دهید. این اطمینان را به شما می‌دهیم که با انتخاب ما، از با کیفیت‌ترین محصولات با ارزان‌ترین قیمت را تهیه نمایید.
دال مجوف پلی بوت شما را در ساخت سازه‌های با کیفیت و مقاوم یاری نموده و در نهایت کیفیت کار شما را افزایش خواهد داد. همچنین با خرید از پلی بوت می‌توانید از امکانات ویژه‌ای همچون خدمات پس از فروش و خدمات حمل و نقل در صورت تمایل استفاده نمایید.
پلی بوت با سال‌ها تجربه در صنعت ساختمان مناسب‌ترین مصالح و بهترین مشاوره‌ها را در اختیار شما می‌گذراد. برای تماس با مشاورین مجرب ما همین حالا به منوی تماس با ما رفته و با مشاورین ما تماس بگیرید.

;